AXAGON HMA-GL3A SuperSpeed USB-A hub + gigabit LAN
Gamintojas: AXAGON
Prekės kodas (MPN): HMA-GL3A
Prekės kodas (MPN): HMA-GL3A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | - | 20,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 28.00 mm |
| Gross height (mm): | 203.00 mm |
| Gross weight: | 0.08 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 29.60 g |
| Plastic (No PET): | 7.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Palette Qty: | 1520 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 28.00 mm |
| Gross height (mm): | 203.00 mm |
| Gross weight: | 0.08 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 29.60 g |
| Plastic (No PET): | 7.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Palette Qty: | 1520 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |