AXAGON CLR-M2XT ALU Heatsink for single or double-sided M.2 SSD, height 24mm
Gamintojas: AXAGON
Prekės kodas (MPN): CLR-M2XT
Prekės kodas (MPN): CLR-M2XT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 13,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 45.00 mm |
| Gross height (mm): | 105.00 mm |
| Gross weight: | 0.09 kg |
| Gross width (mm): | 73.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 35.50 g |
| Plastic (No PET): | 8.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | AXAGON |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 45.00 mm |
| Gross height (mm): | 105.00 mm |
| Gross weight: | 0.09 kg |
| Gross width (mm): | 73.00 mm |
| Net weight: | 0.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 35.50 g |
| Plastic (No PET): | 8.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | AXAGON |
| Warranty: | 24 month(s) |