| BRUTO SVORIS: | 0,03 kg |
| NETO SVORIS: | 0,02 kg |
| GAMINTOJAS: | AXAGON |
| PREKĖS ŽENKLAS: | AXAGON |
| PAKUOTĖS KIEKIS: | 1 |
| PRODUKTŲ LINIJA: | AXAGON |
| MODELIS: | CRE-SAC |
| ĮRENGINIO TIPAS: | Kortelių skaitytuvas |
| SĄSAJA: | USB 3.2 Gen 1 / USB 3.1 Gen 1 / USB 3.0 / USB 2.0 / USB 1.1 |
AXAGON Card reader USB 3.2 Gen 1/USB 3.1 Gen 1/USB 3.0/USB 2.0/USB 1.1 CRE-SAC
Gamintojas: AXAGON
Prekės kodas (MPN): CRE-SAC
Prekės kodas (MPN): CRE-SAC
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S6 | - / - | - | 14,20 € |
| Pagrindinės savybės | Aprašymas |
|---|
| BRUTO SVORIS: | 0,03 kg |
| NETO SVORIS: | 0,02 kg |
| GAMINTOJAS: | AXAGON |
| PREKĖS ŽENKLAS: | AXAGON |
| PAKUOTĖS KIEKIS: | 1 |
| PRODUKTŲ LINIJA: | AXAGON |
| MODELIS: | CRE-SAC |
| ĮRENGINIO TIPAS: | Kortelių skaitytuvas |
| SĄSAJA: | USB 3.2 Gen 1 / USB 3.1 Gen 1 / USB 3.0 / USB 2.0 / USB 1.1 |