AXAGON Cable adapter into the USB-C port with USB-A female output, 20cm | RUCM-AFAC
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | - | 4,16 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 205.00 mm |
| Gross height (mm): | 11.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4.00 g |
| Plastic (No PET): | 1.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Palette Qty: | 5895 pc(s) |
| Producer product name: | RUCM-AFAC |
| Producer product family: | Cable adapter into the USB-C port with USB-A female output, 20cm |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 205.00 mm |
| Gross height (mm): | 11.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4.00 g |
| Plastic (No PET): | 1.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Palette Qty: | 5895 pc(s) |
| Producer product name: | RUCM-AFAC |
| Producer product family: | Cable adapter into the USB-C port with USB-A female output, 20cm |
| Warranty: | 24 month(s) |