AXAGON ADSA-FPX USB-C 10Gbps - SATA 6G 2.5"/3.5" SSD/HDD FAST PORT X adapter incl. AC ad. | AXAGON
Gamintojas: AXAGON
Prekės kodas (MPN): ADSA-FPX
Prekės kodas (MPN): ADSA-FPX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 31,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 125 mm |
| Gross height (mm): | 82 mm |
| Gross weight: | 0.247 kg |
| Gross width (mm): | 88 mm |
| Net weight: | 0.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 69.6 g |
| Tare weight (kg): | 0.087 kg |
| Volume (m3): | 0.000902 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Plastic (No PET): | 17.4 g |
| Palette Qty: | 958 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 125 mm |
| Gross height (mm): | 82 mm |
| Gross weight: | 0.247 kg |
| Gross width (mm): | 88 mm |
| Net weight: | 0.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 69.6 g |
| Tare weight (kg): | 0.087 kg |
| Volume (m3): | 0.000902 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Plastic (No PET): | 17.4 g |
| Palette Qty: | 958 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |