AXAGON ADSA-FP2C USB-C 5Gbps - SATA 6G, 2.5" SSD/HDD SLIM adapter
Gamintojas: AXAGON
Prekės kodas (MPN): ADSA-FP2C
Prekės kodas (MPN): ADSA-FP2C
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 10,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 14.00 mm |
| Gross height (mm): | 129.00 mm |
| Gross weight: | 0.05 kg |
| Gross width (mm): | 98.00 mm |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 25.60 g |
| Plastic (No PET): | 6.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 14.00 mm |
| Gross height (mm): | 129.00 mm |
| Gross weight: | 0.05 kg |
| Gross width (mm): | 98.00 mm |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 25.60 g |
| Plastic (No PET): | 6.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | AXAGON |
| Warranty: | 24 month(s) |