AXAGON | Passive aluminum cooler for all M.2 SSDs, size 2280, high 12 mm | CLR-M2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 12,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 170 mm |
| Gross height (mm): | 30 mm |
| Gross weight: | 0.077 kg |
| Gross width (mm): | 131 mm |
| Net weight: | 0.041 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.036 kg |
| Volume (m3): | 0.0006681 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | AXAGON |
| Paper/Pasteboard: | 29 g |
| Plastic (No PET): | 7 g |
| Palette Qty: | 2586 pc(s) |
| Producer product name: | CLR-M2 |
| Producer product family: | Passive aluminum cooler for all M.2 SSDs, size 2280, high 12 mm |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 170 mm |
| Gross height (mm): | 30 mm |
| Gross weight: | 0.077 kg |
| Gross width (mm): | 131 mm |
| Net weight: | 0.041 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.036 kg |
| Volume (m3): | 0.0006681 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | AXAGON |
| Paper/Pasteboard: | 29 g |
| Plastic (No PET): | 7 g |
| Palette Qty: | 2586 pc(s) |
| Producer product name: | CLR-M2 |
| Producer product family: | Passive aluminum cooler for all M.2 SSDs, size 2280, high 12 mm |
| Warranty: | 24 month(s) |