Aten
Gamintojas: Aten
Prekės kodas (MPN): VE-RMK1U
Prekės kodas (MPN): VE-RMK1U
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 97,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 556.00 mm |
| Gross height (mm): | 153.00 mm |
| Gross weight: | 4.25 kg |
| Gross width (mm): | 247.00 mm |
| Net weight: | 1.43 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2256.00 g |
| Plastic (No PET): | 564.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.82 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Aten |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 556.00 mm |
| Gross height (mm): | 153.00 mm |
| Gross weight: | 4.25 kg |
| Gross width (mm): | 247.00 mm |
| Net weight: | 1.43 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2256.00 g |
| Plastic (No PET): | 564.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.82 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Aten |
| Warranty: | 24 month(s) |