Aten | KVM Cable, 3M PS/2 | 2L-1003P/C
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 28,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 164.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.39 kg |
| Gross width (mm): | 146.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Aten |
| Producer product name: | 2L-1003P/C |
| Producer product family: | KVM Cable, 3M PS/2 |
| Palette Qty: | 902 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 164.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.39 kg |
| Gross width (mm): | 146.00 mm |
| Net weight: | 0.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Aten |
| Producer product name: | 2L-1003P/C |
| Producer product family: | KVM Cable, 3M PS/2 |
| Palette Qty: | 902 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |