Aten | KVM Cable, 1.8M PS/2 | 2L-1001P
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 22,11 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 164.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.42 kg |
| Gross width (mm): | 146.00 mm |
| Net weight: | 0.38 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Aten |
| Producer product name: | 2L-1001P |
| Producer product family: | KVM Cable, 1.8M PS/2 |
| Palette Qty: | 902 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 164.00 mm |
| Gross height (mm): | 40.00 mm |
| Gross weight: | 0.42 kg |
| Gross width (mm): | 146.00 mm |
| Net weight: | 0.38 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Aten |
| Producer product name: | 2L-1001P |
| Producer product family: | KVM Cable, 1.8M PS/2 |
| Palette Qty: | 902 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |