ASUS ZenScreen MB249C 24inch IPS
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90LM0865-B01170
Prekės kodas (MPN): 90LM0865-B01170
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | 494,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS ZenScreen MB249C - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1403960 |
| Energy class: | Class D |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Input connectors: | HDMI, 2xUSB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.934 cm x 30.218 cm x 71.136 cm |
| Weight: | 4.84 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | FSC, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
Aprašymas ASUS ZenScreen MB249C is designed to give multitasking a boost, with its large, frameless 23.8-inch FHD panel. Its sleek 7.6 mm profile and light weight ensure effortless portability around the home, office, or co-working spaces. Plus, multiple stand options offer complete versatility, so you can configure MB249C to meet any need. Its versatility lets you turn any space into a productive nook. Funkcijos Frameless 23.8-inch FHD IPS display with anti-glare surface coating for seamless multi-monitor setups and improved viewing experiences Sleek, ultraslim profile and light weight enable effortless portability Rich connectivity options include a full-function USB-C with 60-watt power delivery, HDMI, and earphone jack Environmentally friendly design with ENERGY STAR-certified energy efficiency, and packaged in FSC certified paper |
| Product description: | ASUS ZenScreen MB249C - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1403960 |
| Energy class: | Class D |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Input connectors: | HDMI, 2xUSB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.934 cm x 30.218 cm x 71.136 cm |
| Weight: | 4.84 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | FSC, TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
Aprašymas
ASUS ZenScreen MB249C is designed to give multitasking a boost, with its large, frameless 23.8-inch FHD panel. Its sleek 7.6 mm profile and light weight ensure effortless portability around the home, office, or co-working spaces. Plus, multiple stand options offer complete versatility, so you can configure MB249C to meet any need. Its versatility lets you turn any space into a productive nook.
Funkcijos
Frameless 23.8-inch FHD IPS display with anti-glare surface coating for seamless multi-monitor setups and improved viewing experiences
Sleek, ultraslim profile and light weight enable effortless portability
Rich connectivity options include a full-function USB-C with 60-watt power delivery, HDMI, and earphone jack
Environmentally friendly design with ENERGY STAR-certified energy efficiency, and packaged in FSC certified paper