ASUS ZenScreen MB229CF Portable 21.5inch
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90LM08S5-B01A70
Prekės kodas (MPN): 90LM08S5-B01A70
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | 439,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS ZenScreen MB229CF - LED monitor - Full HD (1080p) - 22" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 22" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1846161 |
| Energy class: | Class D |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz |
| Pixel pitch: | 0.248 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Input connectors: | HDMI, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 48.7 cm x 30.1 cm x 72.2 cm |
| Weight: | 4 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | TUV low blue light, TUV flicker free, FSC Mix |
Aprašymas The ASUS ZenScreen MB229CF is a testament to innovation in monitor technology, designed to meet the needs of professionals and gamers alike. This 22-inch LED-backlit LCD monitor delivers stunning Full HD 1080p visuals, complemented by a 3-sided bezel-less design for a modern, immersive viewing experience. With ASUS-exclusive features like GamePlus and Splendid Video Intelligence Technology, users can customize their viewing experience to match their content, whether it's work or entertainment. The monitor's ergonomic design allows for easy adjustments, including height, pivot, swivel, and tilt, ensuring comfort during prolonged use. Its comprehensive connectivity options, including HDMI and USB-C, offer flexibility for connecting to various devices, while built-in stereo speakers provide quality sound for an all-in-one solution. The ASUS ZenScreen MB229CF is not just a monitor; it's a gateway to a better viewing and gaming experience, all while caring for your eyes with its Flicker-Free and Low Blue Light technologies. Funkcijos 22-inch Full HD 1080p display with LED backlight offers vivid image clarity Comprehensive display adjustments including height, pivot, swivel, and tilt for ergonomic comfort Adaptive-Sync technology for smooth, tear-free gaming experience USB-C and HDMI connectivity for versatile use with multiple devices Built-in stereo speakers for an immersive audio experience without the need for external speakers |
| Product description: | ASUS ZenScreen MB229CF - LED monitor - Full HD (1080p) - 22" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 22" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1846161 |
| Energy class: | Class D |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz |
| Pixel pitch: | 0.248 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Input connectors: | HDMI, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 48.7 cm x 30.1 cm x 72.2 cm |
| Weight: | 4 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | TUV low blue light, TUV flicker free, FSC Mix |
Aprašymas
The ASUS ZenScreen MB229CF is a testament to innovation in monitor technology, designed to meet the needs of professionals and gamers alike. This 22-inch LED-backlit LCD monitor delivers stunning Full HD 1080p visuals, complemented by a 3-sided bezel-less design for a modern, immersive viewing experience. With ASUS-exclusive features like GamePlus and Splendid Video Intelligence Technology, users can customize their viewing experience to match their content, whether it's work or entertainment.
The monitor's ergonomic design allows for easy adjustments, including height, pivot, swivel, and tilt, ensuring comfort during prolonged use. Its comprehensive connectivity options, including HDMI and USB-C, offer flexibility for connecting to various devices, while built-in stereo speakers provide quality sound for an all-in-one solution. The ASUS ZenScreen MB229CF is not just a monitor; it's a gateway to a better viewing and gaming experience, all while caring for your eyes with its Flicker-Free and Low Blue Light technologies.
Funkcijos
22-inch Full HD 1080p display with LED backlight offers vivid image clarity
Comprehensive display adjustments including height, pivot, swivel, and tilt for ergonomic comfort
Adaptive-Sync technology for smooth, tear-free gaming experience
USB-C and HDMI connectivity for versatile use with multiple devices
Built-in stereo speakers for an immersive audio experience without the need for external speakers