ASUS ZenScreen MB16AHV Portable Monitor
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90LM0381-B02370
Prekės kodas (MPN): 90LM0381-B02370
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 14 vnt. 1-5 d.d. 14 / - vnt. | 227,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS ZenScreen MB16AHV - LED monitor - Full HD (1080p) - 15.6" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 15.6" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1663043 |
| Energy class: | Class B |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.179 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 800:1 |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 262,000 colours |
| Input connectors: | Mini HDMI, 2xUSB-C |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 35.8 cm x 1 cm x 22.5 cm |
| Weight: | 900 g |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, ICES-003, CB, CCC, FCC, RoHS, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, MEPS, J-MOSS, E-Standby, UkrSEPRO, |
Aprašymas 15.6-inch Full HD portable anti-glare IPS display with an ultraslim design helps you get things done more efficiently when you're on the go. Funkcijos 15.6-inch Full HD portable anti-glare IPS display Kickstand design props the monitor up in either portrait or landscape mode easily Rich connectivity with two full-function USB-C ports on either side of the monitor for better cable management, plus Mini HDMI port Standard tripod socket allows the display to be easily mounted for comfortable eye-level viewing Long-lasting antibacterial treatment inhibits the growth of bacteria and fungi on the monitor |
| Product description: | ASUS ZenScreen MB16AHV - LED monitor - Full HD (1080p) - 15.6" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 15.6" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1663043 |
| Energy class: | Class B |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.179 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 800:1 |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 262,000 colours |
| Input connectors: | Mini HDMI, 2xUSB-C |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 35.8 cm x 1 cm x 22.5 cm |
| Weight: | 900 g |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, ICES-003, CB, CCC, FCC, RoHS, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, MEPS, J-MOSS, E-Standby, UkrSEPRO, |
Aprašymas
15.6-inch Full HD portable anti-glare IPS display with an ultraslim design helps you get things done more efficiently when you're on the go.
Funkcijos
15.6-inch Full HD portable anti-glare IPS display
Kickstand design props the monitor up in either portrait or landscape mode easily
Rich connectivity with two full-function USB-C ports on either side of the monitor for better cable management, plus Mini HDMI port
Standard tripod socket allows the display to be easily mounted for comfortable eye-level viewing
Long-lasting antibacterial treatment inhibits the growth of bacteria and fungi on the monitor