ASUS ZenScreen MB14AC Portable USB 14i
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90LM0631-B01170
Prekės kodas (MPN): 90LM0631-B01170
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 20 vnt. 1-5 d.d. 20 / - vnt. | 291,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS ZenScreen MB14AC - LED monitor - Full HD (1080p) - 14" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 14" |
| Energy class: | Class B |
| Power consumption (on mode): | 5 W |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Pixel pitch: | 0.16 mm |
| Brightness: | 220 cd/m² |
| Contrast ratio: | 700:1 |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Input connectors: | USB-C |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | DC 5 V |
| Colour: | Dark grey |
| Dimensions (wxdxh): | 32.494 cm x 1.12 cm x 20.803 cm |
| Weight: | 590 g |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | UL, VCCI, BSMI, cUL, WHQL, CB, CCC, FCC, RoHS, KCC, WEEE, UkrSEPRO, RCM, CU-EAC, TUV Rheinland Low Blue Li |
ASUS ZenScreen MB14AC Portable USB 14inch IPS FHD USB Type-C Anti-glare surface |
| Product description: | ASUS ZenScreen MB14AC - LED monitor - Full HD (1080p) - 14" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 14" |
| Energy class: | Class B |
| Power consumption (on mode): | 5 W |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Pixel pitch: | 0.16 mm |
| Brightness: | 220 cd/m² |
| Contrast ratio: | 700:1 |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Input connectors: | USB-C |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | DC 5 V |
| Colour: | Dark grey |
| Dimensions (wxdxh): | 32.494 cm x 1.12 cm x 20.803 cm |
| Weight: | 590 g |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | UL, VCCI, BSMI, cUL, WHQL, CB, CCC, FCC, RoHS, KCC, WEEE, UkrSEPRO, RCM, CU-EAC, TUV Rheinland Low Blue Li |
ASUS ZenScreen MB14AC Portable USB 14inch IPS FHD USB Type-C Anti-glare surface