Asus X1704VA-AU1152W 120U/0005DA/16G/UI/X1704VAP-1BAU/V/WAX/G2
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90NB13X2-M00R30
Prekės kodas (MPN): 90NB13X2-M00R30
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | 968,64 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 400.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 2.10 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 1.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 260.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 400.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 2.10 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 1.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 260.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 24 month(s) |