Asus X1605VA-MB1799W 16 WUXGA Intel Core i5-13420H/16GB/512GB SSD/Intel UHD Graphics/WIN11/ENG Backlit kbd/Cool Silver/2Y Warranty | Asus
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90NB10N2-M027X0
Prekės kodas (MPN): 90NB10N2-M027X0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 764,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 390.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 2.17 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 1.88 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 260.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.29 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 461 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 390.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 2.17 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 1.88 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 260.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.29 kg |
| TI weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 461 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |