ASUS VU279CFE-M Eye Care Monitor 27inch
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90LM09IM-B01K70
Prekės kodas (MPN): 90LM09IM-B01K70
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 17 vnt. 1-5 d.d. 17 / - vnt. | 275,61 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS VU279CFE-M - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1743007 |
| Energy class: | Class C |
| Power consumption (on mode): | 14.1 W |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz |
| Pixel pitch: | 0.311 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1300:1 |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT) |
| Gaming: | Yes |
| Colour support: | 16.7 million colours (6-bit + Hi-FRC) |
| Input connectors: | HDMI, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Oat milk |
| Dimensions (wxdxh) - with stand : | 61.1 cm x 20.2 cm x 48.4 cm |
| Weight: | 4.8 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, ICES-003, CB, CCC, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, MEPS, J-MOSS, CEC, KC, ERP, |
Aprašymas Discover the perfect blend of form and function with the ASUS VU279CFE-M monitor, designed to deliver a superior viewing experience whether you're working, gaming, or enjoying multimedia. This 27-inch monitor combines ergonomic design with advanced display technology, featuring height and tilt adjustments to ensure comfort during extended use. The Full HD 1080p resolution, supported by a 1300:1 contrast ratio and 250 cd/m2 brightness, offers vivid colors and sharp details from any viewing angle, thanks to its wide 178-degree viewing angles. For gamers, the ASUS VU279CFE-M is equipped with features like ASUS Extreme Low Motion Blur Sync and Adaptive-Sync technology, ensuring a smooth and immersive gaming experience. Additionally, ASUS EyeCare+ Technology with Flicker-Free and Low Blue Light technology helps to reduce eye strain during long sessions. The monitor also boasts multiple connectivity options, including HDMI and USB-C, enhancing its versatility and making it a smart choice for any setup. Funkcijos 27-inch Full HD 1080p display for vivid image clarity Height and tilt adjustments for ergonomic comfort ASUS EyeCare+ Technology reduces eye strain Adaptive-Sync technology for smooth gaming Multiple connectivity options including HDMI and USB-C |
| Product description: | ASUS VU279CFE-M - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1743007 |
| Energy class: | Class C |
| Power consumption (on mode): | 14.1 W |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz |
| Pixel pitch: | 0.311 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1300:1 |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT) |
| Gaming: | Yes |
| Colour support: | 16.7 million colours (6-bit + Hi-FRC) |
| Input connectors: | HDMI, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Oat milk |
| Dimensions (wxdxh) - with stand : | 61.1 cm x 20.2 cm x 48.4 cm |
| Weight: | 4.8 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, ICES-003, CB, CCC, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, MEPS, J-MOSS, CEC, KC, ERP, |
Aprašymas
Discover the perfect blend of form and function with the ASUS VU279CFE-M monitor, designed to deliver a superior viewing experience whether you're working, gaming, or enjoying multimedia. This 27-inch monitor combines ergonomic design with advanced display technology, featuring height and tilt adjustments to ensure comfort during extended use. The Full HD 1080p resolution, supported by a 1300:1 contrast ratio and 250 cd/m2 brightness, offers vivid colors and sharp details from any viewing angle, thanks to its wide 178-degree viewing angles.
For gamers, the ASUS VU279CFE-M is equipped with features like ASUS Extreme Low Motion Blur Sync and Adaptive-Sync technology, ensuring a smooth and immersive gaming experience. Additionally, ASUS EyeCare+ Technology with Flicker-Free and Low Blue Light technology helps to reduce eye strain during long sessions. The monitor also boasts multiple connectivity options, including HDMI and USB-C, enhancing its versatility and making it a smart choice for any setup.
Funkcijos
27-inch Full HD 1080p display for vivid image clarity
Height and tilt adjustments for ergonomic comfort
ASUS EyeCare+ Technology reduces eye strain
Adaptive-Sync technology for smooth gaming
Multiple connectivity options including HDMI and USB-C