ASUS Vivobook S16 M3607HA-RP011W
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90NB16F1-M009T0
Prekės kodas (MPN): 90NB16F1-M009T0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | 935,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross weight: | 2.00 kg |
| Net weight: | 1.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.14 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Gross depth (mm): | 70 mm |
| Gross width (mm): | 460 mm |
| Gross height (mm): | 300 mm |
| Volume (m3): | 0.00966 m³ |
| Palette Qty: | 89 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross weight: | 2.00 kg |
| Net weight: | 1.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.14 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Gross depth (mm): | 70 mm |
| Gross width (mm): | 460 mm |
| Gross height (mm): | 300 mm |
| Volume (m3): | 0.00966 m³ |
| Palette Qty: | 89 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |