Asus Vivobook 16 M1607KA-MB145W | Cool Silver | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen AI 5 | 330 | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon Graphic
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90NB15F2-M00AM0
Prekės kodas (MPN): 90NB15F2-M00AM0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | 1053,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 450.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 2.09 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 1.89 kg |
| Packing quantity: | 0.10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 150.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.14 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 71 pc(s) |
| Diagonal: | 16 " |
| Display surface: | Anti-glare |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Colour of product: | Cool Silver |
| Processor cores: | 4 |
| HD type: | WUXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon Graphics |
| Processor family: | AMD Ryzen AI 5 |
| Camera: | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 330 |
| Producer product name: | 16 M1607KA-MB145W |
| Producer product family: | Vivobook |
| Processor boost frequency: | 4.5 GHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Number of battery cells: | 4 |
| Battery capacity (Watt hours): | 70 Wh |
| Solid-state drive interface: | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 450.00 mm |
| Gross height (mm): | 90.00 mm |
| Gross weight: | 2.09 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 1.89 kg |
| Packing quantity: | 0.10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 150.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.14 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 71 pc(s) |
| Diagonal: | 16 " |
| Display surface: | Anti-glare |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Colour of product: | Cool Silver |
| Processor cores: | 4 |
| HD type: | WUXGA |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon Graphics |
| Processor family: | AMD Ryzen AI 5 |
| Camera: | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | English |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 330 |
| Producer product name: | 16 M1607KA-MB145W |
| Producer product family: | Vivobook |
| Processor boost frequency: | 4.5 GHz |
| Display: | 1920 x 1200 pixels |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Number of battery cells: | 4 |
| Battery capacity (Watt hours): | 70 Wh |
| Solid-state drive interface: | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Warranty: | 24 month(s) |