Asus Vivobook 16 Flip TP3607SA-RJ033W | Matte Gray | 16 " | OLED | Touchscreen | 3K | 2880 x 1800 pixels | Glossy | Intel Core Ultra 7 | 256V | 16 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 1000 G
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90NB1511-M001U0
Prekės kodas (MPN): 90NB1511-M001U0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. | 1645,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 300.00 mm |
| Gross weight: | 2.06 kg |
| Gross width (mm): | 460.00 mm |
| Net weight: | 1.76 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 290.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.26 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 179 pc(s) |
| Diagonal: | 16 " |
| Display surface: | Glossy |
| Internal memory type: | LPDDR5X |
| Colour of product: | Matte Gray |
| Processor cores: | 8 |
| HD type: | 3K |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| On-board graphics adapter model: | Intel Arc Graphics |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Camera: | 1080p FHD camera; With privacy shutter |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | US |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 256V |
| Producer product name: | 16 Flip TP3607SA-RJ033W |
| Producer product family: | Vivobook |
| Processor boost frequency: | 4.8 GHz |
| Processor frequency: | 2.2 GHz |
| Display: | 2880 x 1800 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Card reader integrated: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Number of battery cells: | 4 |
| Battery capacity (Watt hours): | 75 Wh |
| Solid-state drive interface: | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 300.00 mm |
| Gross weight: | 2.06 kg |
| Gross width (mm): | 460.00 mm |
| Net weight: | 1.76 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 290.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.26 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 179 pc(s) |
| Diagonal: | 16 " |
| Display surface: | Glossy |
| Internal memory type: | LPDDR5X |
| Colour of product: | Matte Gray |
| Processor cores: | 8 |
| HD type: | 3K |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| On-board graphics adapter model: | Intel Arc Graphics |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Camera: | 1080p FHD camera; With privacy shutter |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | US |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 256V |
| Producer product name: | 16 Flip TP3607SA-RJ033W |
| Producer product family: | Vivobook |
| Processor boost frequency: | 4.8 GHz |
| Processor frequency: | 2.2 GHz |
| Display: | 2880 x 1800 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Internal memory: | 16 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Card reader integrated: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Number of battery cells: | 4 |
| Battery capacity (Watt hours): | 75 Wh |
| Solid-state drive interface: | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |