ASUS VG34VQL1B 34inch VA WLED
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90LM06F0-B01170
Prekės kodas (MPN): 90LM06F0-B01170
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 475,33 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS TUF Gaming VG34VQL1B - LED monitor - curved - 34" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/400681 |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 39.8 W |
| Curved screen: | Yes |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | WQHD 3440 x 1440 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.232 mm |
| Brightness: | 550 cd/m² |
| Contrast ratio: | 4000:1 |
| Hdr capable: | HDR10 |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Gaming: | Yes |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 120% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 80.9 cm x 27.4 cm x 41.6 cm |
| Weight: | 9.01 kg |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification |
Aprašymas TUF Gaming VG34VQL1B is a 34-inch UWQHD (3440 x 1440) HDR 21:9 display with an ultrafast 165Hz refresh rate. Designed for gamers and others seeking immersive gameplay, it offers some serious specs. But there's more... TUF Gaming VG34VQL1B also features exclusive Variable Overdrive fine-tuned the OD levels, making motion look more consistently at a wider range of variable framerates. Funkcijos 34-inch WQHD (3440x1440) 1500R curved gaming monitor with ultra-fast 165Hz refresh rate designed for professional gamers and immersive gameplay ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) technology enables a 1ms response time (MPRT) together with Adaptive-sync, eliminating ghosting and tearing for sharp gaming visuals with high frame rates FreeSync Premium technology to eliminate screen tearing and choppy frame rates High Dynamic Range (HDR) technology with professional color gamut delivers contrast and color performance that meets the DisplayHDR 400 certification Supports both Adaptive-Sync with NVIDIA GeForce graphics cards and FreeSync with AMD Radeon graphics cards |
| Product description: | ASUS TUF Gaming VG34VQL1B - LED monitor - curved - 34" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/400681 |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 39.8 W |
| Curved screen: | Yes |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | WQHD 3440 x 1440 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.232 mm |
| Brightness: | 550 cd/m² |
| Contrast ratio: | 4000:1 |
| Hdr capable: | HDR10 |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Gaming: | Yes |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 120% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 80.9 cm x 27.4 cm x 41.6 cm |
| Weight: | 9.01 kg |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification |
Aprašymas
TUF Gaming VG34VQL1B is a 34-inch UWQHD (3440 x 1440) HDR 21:9 display with an ultrafast 165Hz refresh rate. Designed for gamers and others seeking immersive gameplay, it offers some serious specs. But there's more...
TUF Gaming VG34VQL1B also features exclusive Variable Overdrive fine-tuned the OD levels, making motion look more consistently at a wider range of variable framerates.
Funkcijos
34-inch WQHD (3440x1440) 1500R curved gaming monitor with ultra-fast 165Hz refresh rate designed for professional gamers and immersive gameplay
ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) technology enables a 1ms response time (MPRT) together with Adaptive-sync, eliminating ghosting and tearing for sharp gaming visuals with high frame rates
FreeSync Premium technology to eliminate screen tearing and choppy frame rates
High Dynamic Range (HDR) technology with professional color gamut delivers contrast and color performance that meets the DisplayHDR 400 certification
Supports both Adaptive-Sync with NVIDIA GeForce graphics cards and FreeSync with AMD Radeon graphics cards