ASUS VA32UQSB 31.5inch IPS WLED UHD
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90LM04W7-B01E70
Prekės kodas (MPN): 90LM04W7-B01E70
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 15 vnt. 1-5 d.d. 15 / - vnt. | 605,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS VA32UQSB - LED monitor - 4K - 31.5" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1392009 |
| Energy class: | Class F |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 |
| Pixel pitch: | 0.182 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | HDR10 |
| Response time: | 4 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 1.074 billion colours (10-bit) |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.46 cm x 26.49 cm x 59.41 cm |
| Weight: | 9.34 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
Aprašymas ASUS VA32UQSB is a 31.5 inch 4K HDR (3840 x 2160) monitor that features a frameless IPS panel for wide angle viewing to deliver incredibly sharp imagery and stunning video playback. Dual HDMI, DisplayPort and two USB-A downstream ports allow you to connect your desktop or notebook and USB devices at the same time. Its highly ergonomic design with tilt, swivel, pivot and height adjustments along with TÜV Rheinland-certified Flicker-free and Low Blue Light provides a comfortable viewing experience. Funkcijos 31.5-inch, 4K UHD (3840 x 2160) resolution display with IPS 178° wide viewing angle for sharp and immersive visuals Extensive connectivity including dual HDMI, DisplayPort and USB hub Support HDR-10 to enhance bright and dark area, delivers lifelike viewing experience Ergonomic design with tilt, swivel, pivot and height adjustments for a comfortable viewing experience ASUS Eye Care monitors feature TÜV Rheinland-certified Flicker-free and Low Blue Light technologies to ensure a comfortable viewing experience |
| Product description: | ASUS VA32UQSB - LED monitor - 4K - 31.5" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 31.5" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1392009 |
| Energy class: | Class F |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 |
| Pixel pitch: | 0.182 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | HDR10 |
| Response time: | 4 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 1.074 billion colours (10-bit) |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.46 cm x 26.49 cm x 59.41 cm |
| Weight: | 9.34 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
Aprašymas
ASUS VA32UQSB is a 31.5 inch 4K HDR (3840 x 2160) monitor that features a frameless IPS panel for wide angle viewing to deliver incredibly sharp imagery and stunning video playback. Dual HDMI, DisplayPort and two USB-A downstream ports allow you to connect your desktop or notebook and USB devices at the same time. Its highly ergonomic design with tilt, swivel, pivot and height adjustments along with TÜV Rheinland-certified Flicker-free and Low Blue Light provides a comfortable viewing experience.
Funkcijos
31.5-inch, 4K UHD (3840 x 2160) resolution display with IPS 178° wide viewing angle for sharp and immersive visuals
Extensive connectivity including dual HDMI, DisplayPort and USB hub
Support HDR-10 to enhance bright and dark area, delivers lifelike viewing experience
Ergonomic design with tilt, swivel, pivot and height adjustments for a comfortable viewing experience
ASUS Eye Care monitors feature TÜV Rheinland-certified Flicker-free and Low Blue Light technologies to ensure a comfortable viewing experience