Asus UX8406CA-QL358X 255H/0001DA/16G/UI/UX8406CA-2IQL/EVO/V/WAF/HB
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90NB14X1-M00MR0
Prekės kodas (MPN): 90NB14X1-M00MR0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 1896,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 65.00 mm |
| Gross weight: | 1.70 kg |
| Gross width (mm): | 225.00 mm |
| Net weight: | 1.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 260.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.19 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 65.00 mm |
| Gross weight: | 1.70 kg |
| Gross width (mm): | 225.00 mm |
| Net weight: | 1.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 260.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.19 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 24 month(s) |