Asus UX5406AA-SU052W 386H/0001DA/32G/UI/UX5406AA-3GSU/EVO/V/WAF/G2
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90NB16Q5-M006Y0
Prekės kodas (MPN): 90NB16Q5-M006Y0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2030,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 335.00 mm |
| Gross height (mm): | 65.00 mm |
| Gross weight: | 1.65 kg |
| Gross width (mm): | 220.00 mm |
| Net weight: | 1.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 260.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.19 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Brightness: | 500 cd/m² |
| Charger: | 68W |
| Diagonal: | 14 " |
| Display surface: | Glossy |
| Internal memory type: | LPDDR5X |
| Memory slots: | 1 |
| Colour of product: | Antrim Gray |
| Processor cores: | 16 |
| HD type: | 3K |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| On-board graphics adapter model: | Intel Graphics |
| Processor family: | Intel Core Ultra 9 |
| Camera: | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | US international |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 6.0 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 368H |
| Producer product name: | S14 UX5406AA-SU052W |
| Producer product family: | Zenbook |
| Processor boost frequency: | 4.9 GHz |
| Processor frequency: | 2.1 GHz |
| Display: | 2880 x 1800 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Internal memory: | 32 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Number of battery cells: | 4 |
| Battery technology: | Li-ion |
| Battery capacity (Watt hours): | 77 Wh |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| Other features: | Sleeve in the box |
| Gross depth (mm): | 335.00 mm |
| Gross height (mm): | 65.00 mm |
| Gross weight: | 1.65 kg |
| Gross width (mm): | 220.00 mm |
| Net weight: | 1.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 260.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.19 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Brightness: | 500 cd/m² |
| Charger: | 68W |
| Diagonal: | 14 " |
| Display surface: | Glossy |
| Internal memory type: | LPDDR5X |
| Memory slots: | 1 |
| Colour of product: | Antrim Gray |
| Processor cores: | 16 |
| HD type: | 3K |
| Wi-Fi standards: | 802.11be |
| On-board graphics adapter model: | Intel Graphics |
| Processor family: | Intel Core Ultra 9 |
| Camera: | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Keyboard language: | US international |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 6.0 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 368H |
| Producer product name: | S14 UX5406AA-SU052W |
| Producer product family: | Zenbook |
| Processor boost frequency: | 4.9 GHz |
| Processor frequency: | 2.1 GHz |
| Display: | 2880 x 1800 pixels |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Internal memory: | 32 GB |
| Solid-state drive capacity: | 1000 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Number of battery cells: | 4 |
| Battery technology: | Li-ion |
| Battery capacity (Watt hours): | 77 Wh |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| Other features: | Sleeve in the box |