ASUS TUF VG32WQ3B Gaming Monitor 32" WLED QHD/IPS 2560x1440/16:9/300cd/m2/1ms Display port, HDMI | Asus
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 264,26 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 226.00 mm |
| Gross height (mm): | 520.00 mm |
| Gross weight: | 9.10 kg |
| Gross width (mm): | 810.00 mm |
| Net weight: | 7.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.00 kg |
| Volume (m3): | 0.10 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 226.00 mm |
| Gross height (mm): | 520.00 mm |
| Gross weight: | 9.10 kg |
| Gross width (mm): | 810.00 mm |
| Net weight: | 7.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.00 kg |
| Volume (m3): | 0.10 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 36 month(s) |