ASUS TUF VG279QM5A Gaming Monitor 27" FHD/IPS 1920x1080/16:9/300cd/m2/1ms Display port, HDMI | Asus
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90LM0B80-B01171
Prekės kodas (MPN): 90LM0B80-B01171
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 213,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 171.00 mm |
| Gross height (mm): | 450.00 mm |
| Gross weight: | 5.50 kg |
| Gross width (mm): | 680.00 mm |
| Net weight: | 4.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 171.00 mm |
| Gross height (mm): | 450.00 mm |
| Gross weight: | 5.50 kg |
| Gross width (mm): | 680.00 mm |
| Net weight: | 4.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 800.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.00 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 36 month(s) |