ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 34i
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90LM06F0-B01E70
Prekės kodas (MPN): 90LM06F0-B01E70
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 16 vnt. 1-5 d.d. 16 / - vnt. | 441,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A - LED monitor - curved - 34" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1316145 |
| Energy class: | Class F |
| Curved screen: | Yes |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium, AMD Adaptive-Sync |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | UWQHD 3440 x 1440 at 100 Hz |
| Pixel pitch: | 0.231 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Hdr capable: | HDR10 |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Gaming: | Yes |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 125% sRGB |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Tilt, swivel, height |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 80.78 cm x 24.85 cm x 54.06 cm |
| Weight: | 8.07 kg |
| Compliant standards: | HDCP 2.2, TUV Rheinland Flicker Free Certification, cTUVus, CB, ERP, FCC, CCC, CU, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, |
Aprašymas TUF Gaming is a UWQHD HDR 21:9 display with an ultrafast refresh rate. Designed for gamers and others seeking immersive gameplay, it offers some serious specs. But there's more - TUF Gaming also features exclusive Variable Overdrive, making motion look more consistently at a wider range of variable frame rates. Funkcijos UWQHD 1500R curved gaming monitor with ultra-fast refresh rate designed for professional gamers and immersive gameplay ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) technology enables a 1ms response time (MPRT) eliminating ghosting and tearing for sharp gaming visuals FreeSync Premium technology to eliminate screen tearing and choppy frame rates High Dynamic Range (HDR) technology with professional color gamut delivers contrast and color performance that meets the DisplayHDR 400 certification |
| Product description: | ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A - LED monitor - curved - 34" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1316145 |
| Energy class: | Class F |
| Curved screen: | Yes |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium, AMD Adaptive-Sync |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | UWQHD 3440 x 1440 at 100 Hz |
| Pixel pitch: | 0.231 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Hdr capable: | HDR10 |
| Response time: | 1 ms (MPRT) |
| Gaming: | Yes |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 125% sRGB |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Tilt, swivel, height |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 80.78 cm x 24.85 cm x 54.06 cm |
| Weight: | 8.07 kg |
| Compliant standards: | HDCP 2.2, TUV Rheinland Flicker Free Certification, cTUVus, CB, ERP, FCC, CCC, CU, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, |
Aprašymas
TUF Gaming is a UWQHD HDR 21:9 display with an ultrafast refresh rate. Designed for gamers and others seeking immersive gameplay, it offers some serious specs. But there's more - TUF Gaming also features exclusive Variable Overdrive, making motion look more consistently at a wider range of variable frame rates.
Funkcijos
UWQHD 1500R curved gaming monitor with ultra-fast refresh rate designed for professional gamers and immersive gameplay
ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) technology enables a 1ms response time (MPRT) eliminating ghosting and tearing for sharp gaming visuals
FreeSync Premium technology to eliminate screen tearing and choppy frame rates
High Dynamic Range (HDR) technology with professional color gamut delivers contrast and color performance that meets the DisplayHDR 400 certification