ASUS TUF Gaming VG328QA1A 31.5inch VA
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90LM08R0-B01E70
Prekės kodas (MPN): 90LM08R0-B01E70
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 28 vnt. 1-5 d.d. 28 / - vnt. | 302,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS TUF Gaming VG328QA1A - LED monitor - Full HD (1080p) - 32" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 32" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1503739 |
| Energy class: | Class F |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 170 Hz |
| Pixel pitch: | 0.363 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 |
| Response time: | 1ms (MPRT) |
| Gaming: | Yes |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 100% sRGB |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.62 cm x 21.38 cm x 49.72 cm |
| Weight: | 6.8 kg |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
Aprašymas TUF Gaming VG328QA1A is a 31.5-inch Full HD (1920 x 1080) gaming monitor with an overclocking 170 Hz refresh rate and 1 ms (MPRT) response time for extremely immersive gameplay. It features Extreme Low Motion Blur (ELMB) technology and AMD FreeSync premium to eliminate ghosting and tearing. In addition, it also features 100% sRGB color gamut ensures exceptional contrast and color performance. Funkcijos 31.5-inch Full HD (1920 x 1080) gaming monitor with overclock to 170 Hz refresh rate designed for professional gamers and immersive gameplay 1 ms (MPRT) response time for smooth gameplay, and ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) technology to further reduce ghosting and motion blur FreeSync premium delivers a seamless, tear-free gaming experience by enabling VRR (variable refresh rate) by default Shadow boost enhances image details in dark areas, brightening scenes without over-exposing bright areas Full HD (1920 x 1080) 120 Hz output |
| Product description: | ASUS TUF Gaming VG328QA1A - LED monitor - Full HD (1080p) - 32" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 32" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1503739 |
| Energy class: | Class F |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Features: | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel type: | VA |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 170 Hz |
| Pixel pitch: | 0.363 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 3000:1 |
| Response time: | 1ms (MPRT) |
| Gaming: | Yes |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 100% sRGB |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 71.62 cm x 21.38 cm x 49.72 cm |
| Weight: | 6.8 kg |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Flicker Free Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
Aprašymas
TUF Gaming VG328QA1A is a 31.5-inch Full HD (1920 x 1080) gaming monitor with an overclocking 170 Hz refresh rate and 1 ms (MPRT) response time for extremely immersive gameplay. It features Extreme Low Motion Blur (ELMB) technology and AMD FreeSync premium to eliminate ghosting and tearing. In addition, it also features 100% sRGB color gamut ensures exceptional contrast and color performance.
Funkcijos
31.5-inch Full HD (1920 x 1080) gaming monitor with overclock to 170 Hz refresh rate designed for professional gamers and immersive gameplay
1 ms (MPRT) response time for smooth gameplay, and ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) technology to further reduce ghosting and motion blur
FreeSync premium delivers a seamless, tear-free gaming experience by enabling VRR (variable refresh rate) by default
Shadow boost enhances image details in dark areas, brightening scenes without over-exposing bright areas
Full HD (1920 x 1080) 120 Hz output