ASUS TUF GAMING TF120 ARGB WHITE Fan
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 90DA0033-B09000
Prekės kodas (MPN): 90DA0033-B09000
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 17,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS TUF Gaming TF120 ARGB - White Edition - case fan |
| Product type: | Case fan |
| Colour: | White |
| Fan diameter: | 120 mm |
| Fan height: | 25 mm |
| Fan bearing: | Fluid dynamic bearing |
| Rotation speed: | 250-1900 rpm |
| Air flow: | 76 cfm |
| Noise level: | 29 dBA |
| Features: | PWM control, anti-vibration rubber pads, ASUS Aura Sync, ARGB LED illumination |
| Dimensions (wxdxh): | 12 cm x 2.5 cm x 12 cm |
| Weight: | 146 g |
ASUS TUF GAMING TF120 ARGB White Edition Fan |
| Product description: | ASUS TUF Gaming TF120 ARGB - White Edition - case fan |
| Product type: | Case fan |
| Colour: | White |
| Fan diameter: | 120 mm |
| Fan height: | 25 mm |
| Fan bearing: | Fluid dynamic bearing |
| Rotation speed: | 250-1900 rpm |
| Air flow: | 76 cfm |
| Noise level: | 29 dBA |
| Features: | PWM control, anti-vibration rubber pads, ASUS Aura Sync, ARGB LED illumination |
| Dimensions (wxdxh): | 12 cm x 2.5 cm x 12 cm |
| Weight: | 146 g |
ASUS TUF GAMING TF120 ARGB White Edition Fan