ASUS TUF Gaming TF120 ARGB 3in1 Fan
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90DA0030-B09030
Prekės kodas (MPN): 90DA0030-B09030
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 52,87 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS TUF Gaming TF120 ARGB - case fan |
| Product type: | Case fan |
| Packaged quantity: | 3 (specifications are for single item) |
| Package content: | ARGB controller |
| Colour: | Black |
| Fan diameter: | 120 mm |
| Fan height: | 25 mm |
| Rotation speed: | 250-1900 rpm |
| Air flow: | 76 cfm |
| Noise level: | 29 dBA |
| Features: | PWM control, anti-vibration rubber pads, ASUS Aura Sync |
| Dimensions (wxdxh): | 12 cm x 12 cm x 2.5 cm |
| Weight: | 139 g |
ASUS TUF Gaming TF120 ARGB 3in1 - Triple Fan Kit with ARGB Controller |
| Product description: | ASUS TUF Gaming TF120 ARGB - case fan |
| Product type: | Case fan |
| Packaged quantity: | 3 (specifications are for single item) |
| Package content: | ARGB controller |
| Colour: | Black |
| Fan diameter: | 120 mm |
| Fan height: | 25 mm |
| Rotation speed: | 250-1900 rpm |
| Air flow: | 76 cfm |
| Noise level: | 29 dBA |
| Features: | PWM control, anti-vibration rubber pads, ASUS Aura Sync |
| Dimensions (wxdxh): | 12 cm x 12 cm x 2.5 cm |
| Weight: | 139 g |
ASUS TUF Gaming TF120 ARGB 3in1 - Triple Fan Kit with ARGB Controller