Asus TUF Gaming Radeon RX 9070 XT OC Edition 16GB GDDR6 | AMD | 16 GB | Radeon RX 9070 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90YV0L70-M0NA00
Prekės kodas (MPN): 90YV0L70-M0NA00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1052,34 € | |
| S2 | - / - | 1155,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.96 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 0.68 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.28 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 332 pc(s) |
| Graphics adapter memory type: | GDDR6 |
| Interface type: | PCI Express 5.0 |
| Producer product name: | TUF Gaming Radeon RX 9070 XT OC Edition 16GB GDDR6 |
| DisplayPorts quantity: | 3 |
| Graphics processor family: | AMD |
| Graphics processor: | Radeon RX 9070 XT |
| Discrete graphics adapter memory: | 16 GB |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Warranty: | 36 month(s) |
ASUS TUF Gaming Radeon RX 9070 XT OC Edition 16GB GDDR6 Graphics Card PCIe 5.0 HDMI 2.1 DisplayPort 2.1a |
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.96 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 0.68 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.28 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 332 pc(s) |
| Graphics adapter memory type: | GDDR6 |
| Interface type: | PCI Express 5.0 |
| Producer product name: | TUF Gaming Radeon RX 9070 XT OC Edition 16GB GDDR6 |
| DisplayPorts quantity: | 3 |
| Graphics processor family: | AMD |
| Graphics processor: | Radeon RX 9070 XT |
| Discrete graphics adapter memory: | 16 GB |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Warranty: | 36 month(s) |
ASUS TUF Gaming Radeon RX 9070 XT OC Edition 16GB GDDR6 Graphics Card PCIe 5.0 HDMI 2.1 DisplayPort 2.1a