ASUS TUF GAMING GT502 PLUS TG ARGB WHITE
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 90DC0093-B19000
Prekės kodas (MPN): 90DC0093-B19000
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 191,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS TUF Gaming GT502 Plus - mid tower - ATX |
| Product type: | System cabinet |
| Form factor: | Mid tower |
| Windowed side panel: | Yes, tempered glass |
| Colour: | White |
| I/o connectors: | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 |
| Supported motherboards: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| System cabinet features: | Side panel dust filter, top panel dust filter, cable management system, dual chamber layout, bottom dust f |
| Power device: | No power supply |
| Dimensions (wxdxh): | 28.5 cm x 45 cm x 44.6 cm |
| Weight: | 11 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
ASUS TUF GAMING GT502 PLUS TG ARGB WHITE ATX Case |
| Product description: | ASUS TUF Gaming GT502 Plus - mid tower - ATX |
| Product type: | System cabinet |
| Form factor: | Mid tower |
| Windowed side panel: | Yes, tempered glass |
| Colour: | White |
| I/o connectors: | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 |
| Supported motherboards: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| System cabinet features: | Side panel dust filter, top panel dust filter, cable management system, dual chamber layout, bottom dust f |
| Power device: | No power supply |
| Dimensions (wxdxh): | 28.5 cm x 45 cm x 44.6 cm |
| Weight: | 11 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
ASUS TUF GAMING GT502 PLUS TG ARGB WHITE ATX Case