ASUS TUF Gaming GT502 Case
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90DC0090-B09010
Prekės kodas (MPN): 90DC0090-B09010
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 169,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS TUF Gaming GT502 - mid tower - ATX |
| Product type: | System cabinet |
| Form factor: | Mid tower |
| Windowed side panel: | Yes, tempered glass |
| Colour: | Black |
| I/o connectors: | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB-C 3.2 Gen 2 |
| Supported motherboards: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| System cabinet features: | Cable management system, supports 120 mm radiator in rear, supports 120/140/240/280/360 mm radiator in top |
| Power device: | No power supply |
| Dimensions (wxdxh): | 28.5 cm x 45 cm x 44.6 cm |
| Weight: | 11 kg |
Aprašymas Flexible, scalable, and divided up in all the right ways: the TUF Gaming GT502 puts your prized hardware up front and holds your six with a stack of cooling options to slay thermals and express ultimate performance. Load up, lock in, and watch it thrive. Funkcijos Dual-chamber chassis - climate control Chill or stow Finger-friendly restrictions Single-state peekaboo Front panel high-speed USB Type-C TUF gaming-style woven straps Fully modular design |
| Product description: | ASUS TUF Gaming GT502 - mid tower - ATX |
| Product type: | System cabinet |
| Form factor: | Mid tower |
| Windowed side panel: | Yes, tempered glass |
| Colour: | Black |
| I/o connectors: | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB-C 3.2 Gen 2 |
| Supported motherboards: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| System cabinet features: | Cable management system, supports 120 mm radiator in rear, supports 120/140/240/280/360 mm radiator in top |
| Power device: | No power supply |
| Dimensions (wxdxh): | 28.5 cm x 45 cm x 44.6 cm |
| Weight: | 11 kg |
Aprašymas
Flexible, scalable, and divided up in all the right ways: the TUF Gaming GT502 puts your prized hardware up front and holds your six with a stack of cooling options to slay thermals and express ultimate performance. Load up, lock in, and watch it thrive.
Funkcijos
Dual-chamber chassis - climate control
Chill or stow
Finger-friendly restrictions
Single-state peekaboo
Front panel high-speed USB Type-C
TUF gaming-style woven straps
Fully modular design