Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 BTF White OC Edition | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5070 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 2 | PCI Express 5.0
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90YV0N60-M0NA00
Prekės kodas (MPN): 90YV0N60-M0NA00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 1438,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 226.00 mm |
| Gross height (mm): | 87.00 mm |
| Gross weight: | 2.46 kg |
| Gross width (mm): | 420.00 mm |
| Net weight: | 1.67 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 632.00 g |
| Plastic (No PET): | 158.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.79 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 105 pc(s) |
| Graphics adapter memory type: | GDDR7 |
| Interface type: | PCI Express 5.0 |
| Producer product name: | TUF Gaming GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 BTF White OC Edition |
| DisplayPorts quantity: | 3 |
| Graphics processor family: | NVIDIA |
| Graphics processor: | GeForce RTX 5070 Ti |
| Discrete graphics adapter memory: | 16 GB |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 226.00 mm |
| Gross height (mm): | 87.00 mm |
| Gross weight: | 2.46 kg |
| Gross width (mm): | 420.00 mm |
| Net weight: | 1.67 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 632.00 g |
| Plastic (No PET): | 158.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.79 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 105 pc(s) |
| Graphics adapter memory type: | GDDR7 |
| Interface type: | PCI Express 5.0 |
| Producer product name: | TUF Gaming GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 BTF White OC Edition |
| DisplayPorts quantity: | 3 |
| Graphics processor family: | NVIDIA |
| Graphics processor: | GeForce RTX 5070 Ti |
| Discrete graphics adapter memory: | 16 GB |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Warranty: | 36 month(s) |