ASUS TUF GAMING B760M-PLUS | Processor family Intel B760 | Processor socket 1 x LGA1700 Socket | 4 DIMM slots - DDR5, non-ECC, on-die ECC, unbuffered | Supported hard disk drive interfaces SATA-600 (R
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90MB1ES0-M1EAY0
Prekės kodas (MPN): 90MB1ES0-M1EAY0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 217,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 305.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.88 kg |
| Gross width (mm): | 234.00 mm |
| Net weight: | 0.78 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 121 pc(s) |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA-600 (RAID), 2 x M.2 |
| Processor family: | Intel B760 |
| Supported memory types: | 4 DIMM slots - DDR5, non-ECC, on-die ECC, unbuffered |
| Processor socket: | 1 x LGA1700 Socket |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 305.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 0.88 kg |
| Gross width (mm): | 234.00 mm |
| Net weight: | 0.78 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 121 pc(s) |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA-600 (RAID), 2 x M.2 |
| Processor family: | Intel B760 |
| Supported memory types: | 4 DIMM slots - DDR5, non-ECC, on-die ECC, unbuffered |
| Processor socket: | 1 x LGA1700 Socket |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |