Asus TUF GAMING B650M-PLUS WIFI Processor family AMD, Processor socket AM5, DDR5 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset AMD B650,
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 172,76 € | |
| S2 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. |
- | 171,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 160.00 mm |
| Gross weight: | 2.05 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 1.82 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD B650 |
| Producer product name: | TUF GAMING B650M-PLUS WIFI |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | micro-ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 286 mm |
| Gross width master carton: | 380 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.665 kg |
| Tare weight master carton: | 0.684 kg |
| Palette Qty: | 120 pc(s) |
Aprašymas ASUS TUF Gaming B650M-Plus WIFI takes all the essential elements of the advanced processors and combines them with game-ready features and proven durability. Engineered with military-grade components, an upgraded power solution and a comprehensive cooling system, this motherboard goes beyond expectations with rock-solid and stable performance for marathon gaming. Funkcijos Intelligent control Rock-solid performance Teamed power stages ProCool power connectors Digi+ VRM Enlarged VRM heatsink Optimized M.2 heatsink design Excellent connectivity Stainless steel I/O panel TUF LANGuard Immersive gaming 2.5 Gb Ethernet |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 160.00 mm |
| Gross weight: | 2.05 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 1.82 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD B650 |
| Producer product name: | TUF GAMING B650M-PLUS WIFI |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | micro-ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 286 mm |
| Gross width master carton: | 380 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.665 kg |
| Tare weight master carton: | 0.684 kg |
| Palette Qty: | 120 pc(s) |
Aprašymas
ASUS TUF Gaming B650M-Plus WIFI takes all the essential elements of the advanced processors and combines them with game-ready features and proven durability. Engineered with military-grade components, an upgraded power solution and a comprehensive cooling system, this motherboard goes beyond expectations with rock-solid and stable performance for marathon gaming.
Funkcijos
Intelligent control
Rock-solid performance
Teamed power stages
ProCool power connectors
Digi+ VRM
Enlarged VRM heatsink
Optimized M.2 heatsink design
Excellent connectivity
Stainless steel I/O panel
TUF LANGuard
Immersive gaming
2.5 Gb Ethernet