Asus TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4, Memory slots 4, Chipset B550, microATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | - | 164,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 1.50 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 280.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| TI weight (kg): | 0.005 kg |
| PET: | 2.00 g |
| Memory slots: | 4 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | microATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | |
| Chipset: | B550 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II |
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 1.50 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 280.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| TI weight (kg): | 0.005 kg |
| PET: | 2.00 g |
| Memory slots: | 4 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | microATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | |
| Chipset: | B550 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II |