Asus TUF Gaming B550M-Plus Memory slots 4, Processor family AMD, Micro ATX, DDR4, Processor socket AM4, Chipset AMD B
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 129,57 € | |
| S2 | - / - | - | 128,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 49.00 mm |
| Gross weight: | 1.75 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 1.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.45 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Chipset: | AMD B |
| Producer product name: | TUF Gaming B550M-Plus |
| Memory slots: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas TUF GAMING B550M-PLUS offers game-ready features and proven durability. Engineered with military-grade components, an upgraded power solution and a comprehensive set of cooling options, this motherboard delivers rock-solid performance with unwavering gaming stability. Funkcijos Rock-solid performance Effective cooling TUF chokes Easy PC DIY Immersive gaming HD audio Audio shielding Outshine the competition |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 49.00 mm |
| Gross weight: | 1.75 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 1.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 400.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.45 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Chipset: | AMD B |
| Producer product name: | TUF Gaming B550M-Plus |
| Memory slots: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
TUF GAMING B550M-PLUS offers game-ready features and proven durability. Engineered with military-grade components, an upgraded power solution and a comprehensive set of cooling options, this motherboard delivers rock-solid performance with unwavering gaming stability.
Funkcijos
Rock-solid performance
Effective cooling
TUF chokes
Easy PC DIY
Immersive gaming
HD audio
Audio shielding
Outshine the competition