Asus TUF GAMING B550-PLUS WIFI II Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 6, Chipset AMD B550,
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 155,49 € | |
| S2 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. |
- | 154,12 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 1.50 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD B550 |
| Producer product name: | TUF GAMING B550-PLUS WIFI II |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | 30.5cm x 24.4cm |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 6 |
| I/O ports: | |
| Form factor: |
Funkcijos Durable, stable, reliable Rock-solid performance ProCool Socket - enhanced 8-pin connetor Digi+ VRM VRM heatsink Thermal pad M.2 heatsink Comprehensive fan controls Easy PC DIY Build with confidence SafeSlot TUF LANGuard DRAM overvoltage protection Immersive gaming AI Noise-Canceling Microphone Outshine the competition |
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 1.50 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD B550 |
| Producer product name: | TUF GAMING B550-PLUS WIFI II |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | 30.5cm x 24.4cm |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 6 |
| I/O ports: | |
| Form factor: |
Funkcijos
Durable, stable, reliable
Rock-solid performance
ProCool Socket - enhanced 8-pin connetor
Digi+ VRM
VRM heatsink
Thermal pad
M.2 heatsink
Comprehensive fan controls
Easy PC DIY
Build with confidence
SafeSlot
TUF LANGuard
DRAM overvoltage protection
Immersive gaming
AI Noise-Canceling Microphone
Outshine the competition