ASUS TUF GAMING B450-PLUS II Asus TUF GAMING B450-PLUS II Memory slots 4, Number of SATA connectors 6 x SATA-600 (RAID), max 128GB, Chipset AMD B, Processor family AMD, ATX, DDR4, Processor socket AM4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 145,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 320.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | kg |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Net weight: | kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Chipset: | AMD B |
| Producer product name: | TUF GAMING B450-PLUS II |
| Memory slots: | 4 |
| Number of SATA connectors: | 6 x SATA-600 (RAID) |
| Other features: | max 128GB |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 320.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | kg |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Net weight: | kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Chipset: | AMD B |
| Producer product name: | TUF GAMING B450-PLUS II |
| Memory slots: | 4 |
| Number of SATA connectors: | 6 x SATA-600 (RAID) |
| Other features: | max 128GB |
| Warranty: | 36 month(s) |