Asus TUF GAMING A520M-PLUS Processor family AMD Processor socket AM4 DDR4 Memory slots 4 Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 Number of SATA connectors 4 Chipset AMD A520 Micro ATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | - | 118,05 € | |
| S2 | - / - | - | 116,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 277 mm |
| Gross height (mm): | 275 mm |
| Gross weight: | 1.309 kg |
| Gross width (mm): | 69 mm |
| Net weight: | 1.009 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Volume (m3): | 0.005256075 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg): | 0.3 kg |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD A520 |
| Producer product name: | TUF GAMING A520M-PLUS |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 570 mm |
| Gross width master carton: | 365 mm |
| Gross height master carton: | 305 mm |
| Net weight master carton: | 13.09 kg |
| Tare weight master carton: | 1.079 kg |
| Palette Qty: | 270 pc(s) |
Aprašymas Engineered with military-grade components, an upgraded power solution and a comprehensive set of cooling options, this motherboard delivers rock-solid performance with unwavering gaming stability. Funkcijos Comprehensive cooling - large VRM heatsink, PCH heatsink, Fan Xpert 2+ Made for online gaming - 802.11ac Wi-Fi, TUF LANGuard and TurboLAN technology Aura Sync RGB - onboard RGB headers and addressable Gen 2 headers for RGB LED strips, easily synced with Aura Sync-capable hardware |
| Gross depth (mm): | 277 mm |
| Gross height (mm): | 275 mm |
| Gross weight: | 1.309 kg |
| Gross width (mm): | 69 mm |
| Net weight: | 1.009 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Volume (m3): | 0.005256075 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg): | 0.3 kg |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD A520 |
| Producer product name: | TUF GAMING A520M-PLUS |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 570 mm |
| Gross width master carton: | 365 mm |
| Gross height master carton: | 305 mm |
| Net weight master carton: | 13.09 kg |
| Tare weight master carton: | 1.079 kg |
| Palette Qty: | 270 pc(s) |
Aprašymas
Engineered with military-grade components, an upgraded power solution and a comprehensive set of cooling options, this motherboard delivers rock-solid performance with unwavering gaming stability.
Funkcijos
Comprehensive cooling - large VRM heatsink, PCH heatsink, Fan Xpert 2+
Made for online gaming - 802.11ac Wi-Fi, TUF LANGuard and TurboLAN technology
Aura Sync RGB - onboard RGB headers and addressable Gen 2 headers for RGB LED strips, easily synced with Aura Sync-capable hardware