Asus TUF GAMING A520M-PLUS II Processor family AMD Processor socket AM4 DDR4 DIMM Memory slots 4 Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 Number of SATA connectors 4 Chipset AMD A520 Micro ATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 12 vnt. 1-5 d.d. 12 / - vnt. | - | 106,54 € | |
| S2 | - / - | - | 105,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 275 mm |
| Gross height (mm): | 70 mm |
| Gross weight: | 1.182 kg |
| Gross width (mm): | 265 mm |
| Net weight: | 0.882 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Volume (m3): | 0.00510125 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg): | 0.3 kg |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD A520 |
| Producer product name: | TUF GAMING A520M-PLUS II |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 575 mm |
| Gross width master carton: | 370 mm |
| Gross height master carton: | 290 mm |
| Net weight master carton: | 11.82 kg |
| Tare weight master carton: | 1.049 kg |
| Palette Qty: | 280 pc(s) |
Aprašymas TUF Gaming A520M-Plus II distills essential elements of the latest AMD platform and combines them with game-ready features and proven durability. Engineered with military-grade components, an upgraded power solution and a comprehensive set of cooling options, this motherboard delivers rock-solid performance with unwavering gaming stability. When you build with a TUF Gaming motherboard, you also benefit from the TUF Gaming Alliance - an ASUS collaboration with trusted industry partners that ensures easier building, best compatibility, and complementary aesthetics from components to case. Funkcijos Rock-solid performance Easy PC DIY Immersive gaming Network-optimization software for customizable packet prioritization |
| Gross depth (mm): | 275 mm |
| Gross height (mm): | 70 mm |
| Gross weight: | 1.182 kg |
| Gross width (mm): | 265 mm |
| Net weight: | 0.882 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Volume (m3): | 0.00510125 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg): | 0.3 kg |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD A520 |
| Producer product name: | TUF GAMING A520M-PLUS II |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 575 mm |
| Gross width master carton: | 370 mm |
| Gross height master carton: | 290 mm |
| Net weight master carton: | 11.82 kg |
| Tare weight master carton: | 1.049 kg |
| Palette Qty: | 280 pc(s) |
Aprašymas
TUF Gaming A520M-Plus II distills essential elements of the latest AMD platform and combines them with game-ready features and proven durability. Engineered with military-grade components, an upgraded power solution and a comprehensive set of cooling options, this motherboard delivers rock-solid performance with unwavering gaming stability. When you build with a TUF Gaming motherboard, you also benefit from the TUF Gaming Alliance - an ASUS collaboration with trusted industry partners that ensures easier building, best compatibility, and complementary aesthetics from components to case.
Funkcijos
Rock-solid performance
Easy PC DIY
Immersive gaming
Network-optimization software for customizable packet prioritization