ASUS TUF Gaming 850W Gold Modular PSU
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90YE00S2-B0NA00
Prekės kodas (MPN): 90YE00S2-B0NA00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
10 mėn.
10 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 173,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS TUF Gaming - power supply - 850 Watt |
| Device type: | Power supply - internal |
| Specification compliance: | ATX12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Weight: | 2.38 kg |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 850 Watt |
| Output current: | +3.3V - 25 A +5V - 25 A +12V - 70. |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin EPS |
| Modular cable management: | Yes |
| Included accessories: | Cable ties |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 15 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
ASUS TUF Gaming 850W Gold Fully Modular Power Supply |
| Product description: | ASUS TUF Gaming - power supply - 850 Watt |
| Device type: | Power supply - internal |
| Specification compliance: | ATX12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Weight: | 2.38 kg |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 850 Watt |
| Output current: | +3.3V - 25 A +5V - 25 A +12V - 70. |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin EPS |
| Modular cable management: | Yes |
| Included accessories: | Cable ties |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 15 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
ASUS TUF Gaming 850W Gold Fully Modular Power Supply