ASUS TUF Gaming 1000W Gold PSU White
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90YE00S5-B0NA00
Prekės kodas (MPN): 90YE00S5-B0NA00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
10 mėn.
10 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 208,67 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS TUF Gaming - White Edition - power supply - 1000 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 3.0/ EPS12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Weight: | 2.48 kg |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 1000 Watt |
| Output current: | +3.3V - 25 A +5V - 25 A +12V - 83. |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin EPS |
| Modular cable management: | Yes |
| Included accessories: | Cable ties |
| Colour: | White |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 15 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
ASUS TUF Gaming 1000W Gold PSU White Edition |
| Product description: | ASUS TUF Gaming - White Edition - power supply - 1000 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 3.0/ EPS12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Weight: | 2.48 kg |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 1000 Watt |
| Output current: | +3.3V - 25 A +5V - 25 A +12V - 83. |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin EPS |
| Modular cable management: | Yes |
| Included accessories: | Cable ties |
| Colour: | White |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 15 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
ASUS TUF Gaming 1000W Gold PSU White Edition