Asus TUF-BE9400 Tri-Band WiFi 7 Gaming Router, EU+UK | Asus
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90IG0A30-MO9C00
Prekės kodas (MPN): 90IG0A30-MO9C00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 203,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 235.00 mm |
| Gross height (mm): | 198.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 304.00 mm |
| Net weight: | 0.56 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 39.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 235.00 mm |
| Gross height (mm): | 198.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 304.00 mm |
| Net weight: | 0.56 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 39.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 36 month(s) |