Asus Slash Sling Bag 4.0 | Sling Bag | Black | Waterproof
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90XB09Y0-BME000
Prekės kodas (MPN): 90XB09Y0-BME000
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 70,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 330 mm |
| Gross height (mm): | 95 mm |
| Gross weight: | 0.7 kg |
| Gross width (mm): | 180 mm |
| Net weight: | 0.6 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.005643 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 432 pc(s) |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product name: | Slash Sling Bag 4.0 |
| Material: | Polyester PU, Leather |
| Case type: | Sling Bag |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 330 mm |
| Gross height (mm): | 95 mm |
| Gross weight: | 0.7 kg |
| Gross width (mm): | 180 mm |
| Net weight: | 0.6 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.005643 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 432 pc(s) |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product name: | Slash Sling Bag 4.0 |
| Material: | Polyester PU, Leather |
| Case type: | Sling Bag |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 24 month(s) |