Asus SALE OUT. ZenScreen MB229CF | 21.5 " | IPS | FHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | Warranty 22 month(s) | DAMAGED PACKAGING
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90LM08S5-B01A70SO
Prekės kodas (MPN): 90LM08S5-B01A70SO
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
22 mėn.
22 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 346,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 540.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Gross weight: | 6.00 kg |
| Gross width (mm): | 390.00 mm |
| Net weight: | 4.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 34.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1600.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.00 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| Warranty: | 22 month(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| HD type: | FHD |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 5 ms |
| Producer product name: | ZenScreen MB229CF |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Display number of colours: | 16.7 M |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 60W |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 21.5 " |
| Swivelling: | Yes |
| SALE OUT.: | Y |
| Gross depth (mm): | 540.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Gross weight: | 6.00 kg |
| Gross width (mm): | 390.00 mm |
| Net weight: | 4.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty: | 34.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1600.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.00 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Saleout: | DAMAGED PACKAGING |
| Warranty: | 22 month(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| HD type: | FHD |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 5 ms |
| Producer product name: | ZenScreen MB229CF |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Display number of colours: | 16.7 M |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 60W |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 21.5 " |
| Swivelling: | Yes |
| SALE OUT.: | Y |