ASUS ROG Strix LC III ARGB LCD Cooler
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 90RC00W1-M0UAY0
Prekės kodas (MPN): 90RC00W1-M0UAY0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 290,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD - processor liquid cooling system |
| Product type: | Processor liquid cooling system |
| Package content: | Intel mounting bracket, screws kit, 1-to-3 fan splitter, 1-to-4 ARGB splitter, ROG sticker, ROG cable orga |
| Compatibility: | Socket AM4, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5, LGA115x Socket |
| Fans qty: | Triple |
| Fan diameter: | 120 mm |
| Fan height: | 25 mm |
| Rotation speed: | 800-2200 rpm |
| Air flow: | 70.38 cfm |
| Noise level: | 36 dBA |
| Features: | Pulse-width modulation (PWM) support, pre-applied thermal compound, anti-vibration rubber pads, ARGB fans, |
| Manufacturer warranty: | 6-year warranty |
Aprašymas The ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD is a processor liquid cooling system designed to keep your gaming rig running efficiently. Featuring a high-efficiency 7th Generation Asetek pump and three 120mm ROG STRIX AF-12S ARGB fans, it delivers exceptional cooling capabilities, ensuring your CPU stays cool under intense gaming sessions. The system is not just about performance; it also brings customization to your setup with ASUS Aura Sync and a 2.1" Full Color IPS LCD display, allowing for a personalized aesthetic that stands out. With support for a broad range of Intel and AMD sockets and a comprehensive package that includes all necessary mounting hardware, the ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD is the perfect cooling solution for serious gamers and PC enthusiasts looking for efficient cooling, quiet operation, and customizable lighting. Funkcijos 7th Generation Asetek pump for reliable performance Three 120mm ARGB fans for dynamic lighting effects 2.1" Full Color IPS LCD display for customization Compatible with a wide range of Intel and AMD sockets Pre-applied thermal compound for convenience |
| Product description: | ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD - processor liquid cooling system |
| Product type: | Processor liquid cooling system |
| Package content: | Intel mounting bracket, screws kit, 1-to-3 fan splitter, 1-to-4 ARGB splitter, ROG sticker, ROG cable orga |
| Compatibility: | Socket AM4, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5, LGA115x Socket |
| Fans qty: | Triple |
| Fan diameter: | 120 mm |
| Fan height: | 25 mm |
| Rotation speed: | 800-2200 rpm |
| Air flow: | 70.38 cfm |
| Noise level: | 36 dBA |
| Features: | Pulse-width modulation (PWM) support, pre-applied thermal compound, anti-vibration rubber pads, ARGB fans, |
| Manufacturer warranty: | 6-year warranty |
Aprašymas
The ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD is a processor liquid cooling system designed to keep your gaming rig running efficiently. Featuring a high-efficiency 7th Generation Asetek pump and three 120mm ROG STRIX AF-12S ARGB fans, it delivers exceptional cooling capabilities, ensuring your CPU stays cool under intense gaming sessions. The system is not just about performance; it also brings customization to your setup with ASUS Aura Sync and a 2.1" Full Color IPS LCD display, allowing for a personalized aesthetic that stands out. With support for a broad range of Intel and AMD sockets and a comprehensive package that includes all necessary mounting hardware, the ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD is the perfect cooling solution for serious gamers and PC enthusiasts looking for efficient cooling, quiet operation, and customizable lighting.
Funkcijos
7th Generation Asetek pump for reliable performance
Three 120mm ARGB fans for dynamic lighting effects
2.1" Full Color IPS LCD display for customization
Compatible with a wide range of Intel and AMD sockets
Pre-applied thermal compound for convenience