ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB cooler
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90RC00T2-M0UAY0
Prekės kodas (MPN): 90RC00T2-M0UAY0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
72 mėn.
72 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 236,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB - White Edition - processor liquid cooling system |
| Product type: | Processor liquid cooling system |
| Package content: | 1-to-3 fan splitter, 3 120mm ROG A-RGB Fans, 1-to-4 ARGB splitter, ROG sticker, ROG cable organiser, ROG V |
| Colour: | White |
| Compatibility: | Socket AM4, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5, LGA115x Socket |
| Heatsink material: | Copper base |
| Liquid cooler radiator size: | 360 mm |
| Fans qty: | Triple |
| Fan diameter: | 120 mm |
| Fan height: | 25 mm |
| Rotation speed: | 800-2200 rpm |
| Air flow: | 70.38 cfm |
| Noise level: | 36 dBA |
| Features: | Pulse-width modulation (PWM) support, pre-applied thermal compound, rubber tubes(400 mm), ARGB fans, ASUS |
| Manufacturer warranty: | 6-year warranty |
ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB WHT all-in-one CPU liquid cooler with 360 rotatable water block Premium ROG ARGB fans |
| Product description: | ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB - White Edition - processor liquid cooling system |
| Product type: | Processor liquid cooling system |
| Package content: | 1-to-3 fan splitter, 3 120mm ROG A-RGB Fans, 1-to-4 ARGB splitter, ROG sticker, ROG cable organiser, ROG V |
| Colour: | White |
| Compatibility: | Socket AM4, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5, LGA115x Socket |
| Heatsink material: | Copper base |
| Liquid cooler radiator size: | 360 mm |
| Fans qty: | Triple |
| Fan diameter: | 120 mm |
| Fan height: | 25 mm |
| Rotation speed: | 800-2200 rpm |
| Air flow: | 70.38 cfm |
| Noise level: | 36 dBA |
| Features: | Pulse-width modulation (PWM) support, pre-applied thermal compound, rubber tubes(400 mm), ARGB fans, ASUS |
| Manufacturer warranty: | 6-year warranty |
ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB WHT all-in-one CPU liquid cooler with 360 rotatable water block Premium ROG ARGB fans