ASUS ROG Strix LC III 240 ARGB cooler
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 90RC00S2-M0UAY0
Prekės kodas (MPN): 90RC00S2-M0UAY0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 210,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS ROG STRIX LC III 240 ARGB - White Edition - processor liquid cooling system |
| Product type: | Processor liquid cooling system |
| Package content: | Screws, bracket, 2 120mm ROG A-RGB Fans, 1-to-2 fan splitter, 1-to-4 ARGB splitter, ROG sticker, ROG cable |
| Colour: | White |
| Compatibility: | Socket AM4, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5, LGA115x Socket |
| Heatsink material: | Copper |
| Liquid cooler radiator size: | 240 mm |
| Fans qty: | Dual |
| Fan diameter: | 120 mm |
| Fan height: | 25 mm |
| Rotation speed: | 800-2200 rpm |
| Air flow: | 70.38 cfm |
| Noise level: | 36 dBA |
| Features: | Pulse-width modulation (PWM) support, pre-applied thermal compound, rubber tubes, Zero RPM fan mode, ARGB |
| Product material: | Aluminium, copper |
| Features: | ASUS Aura Sync technology |
| Manufacturer warranty: | 6-year warranty |
ASUS ROG Strix LC III 240 ARGB WHT all-in-one CPU liquid cooler with 360 rotatable water block Premium ROG ARGB fans |
| Product description: | ASUS ROG STRIX LC III 240 ARGB - White Edition - processor liquid cooling system |
| Product type: | Processor liquid cooling system |
| Package content: | Screws, bracket, 2 120mm ROG A-RGB Fans, 1-to-2 fan splitter, 1-to-4 ARGB splitter, ROG sticker, ROG cable |
| Colour: | White |
| Compatibility: | Socket AM4, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5, LGA115x Socket |
| Heatsink material: | Copper |
| Liquid cooler radiator size: | 240 mm |
| Fans qty: | Dual |
| Fan diameter: | 120 mm |
| Fan height: | 25 mm |
| Rotation speed: | 800-2200 rpm |
| Air flow: | 70.38 cfm |
| Noise level: | 36 dBA |
| Features: | Pulse-width modulation (PWM) support, pre-applied thermal compound, rubber tubes, Zero RPM fan mode, ARGB |
| Product material: | Aluminium, copper |
| Features: | ASUS Aura Sync technology |
| Manufacturer warranty: | 6-year warranty |
ASUS ROG Strix LC III 240 ARGB WHT all-in-one CPU liquid cooler with 360 rotatable water block Premium ROG ARGB fans